GüZeL sOhBeTlErİn yEnİ MeKaNı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GüZeL sOhBeTlErİn yEnİ MeKaNı

Eğlencenin yeni adresi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

özge özay şiirleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
özge özay
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
özge özay

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 18/08/08 Mesaj Sayısı : 124 Nerden :

MesajKonu: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 1:29 pm

istek varsa yapılır
melisberk
O BeNm DüNYaM rOnAlDoMm
O BeNm DüNYaM rOnAlDoMm
melisberk

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 163 Nerden : http://beren-belcim-fan.forumr.biz/

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 1:32 pm

bana banaaa yapp:D
hell in
YeNi ÜyE
YeNi ÜyE
hell in

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 19/08/08 Mesaj Sayısı : 83 Nerden : bilinmeyen bir yerden ..

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 3:25 pm

bana da yaparmsıın?
ÖzlemBRŞ
En BüYüK bArIş FaNı
En BüYüK bArIş FaNı
ÖzlemBRŞ

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 36 Nerden : B@rı$ın K@lbind€n

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 4:19 pm

Bana da yapar mısın?? Smile
http://tolgahansayismanfan.benimforum.org/
özge özay
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
özge özay

Kadın

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptyCuma Ağus. 22, 2008 3:39 pm

hepinizie yapcam şartımı biliyorsunuz dimi
bana kim hakkında
yazacaksam
o kişi hakkında hissettiklerinizi anlatacaksınız
melisberk
O BeNm DüNYaM rOnAlDoMm
O BeNm DüNYaM rOnAlDoMm
melisberk

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 17/08/08 Mesaj Sayısı : 163 Nerden : http://beren-belcim-fan.forumr.biz/

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptyCuma Ağus. 22, 2008 3:41 pm

anlatıyım o zaman canım
ben berk ve ronaldo istiyorum
berk'e karşı hissetiklerim aşk gibi yani ekranda falan görünce onu içim kıpır ıpır oluyor
ronaldo'ya karşı hissettiklerimse daha farklı daha çok hayranlık gibi çok büyük bir hayranlık.. Razz Razz içimi döktüm mübarek Laughing
ÖzlemBRŞ
En BüYüK bArIş FaNı
En BüYüK bArIş FaNı
ÖzlemBRŞ

Kadın

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptyCuma Ağus. 22, 2008 4:51 pm

Ben de anlatiyim.
Barış'ı istiyorum.
Benim de Barış'a hissettiğim aşk gibi(aşk da olabilir tabi) Very Happy Ona böyle gün boyunca baksam doymam. Very Happy
özge özay
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
özge özay

Kadın

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 11:37 am

anlatıyım o zaman canım
ben berk ve ronaldo istiyorum
berk'e karşı hissetiklerim aşk gibi yani ekranda falan görünce onu içim kıpır ıpır oluyor
ronaldo'ya karşı hissettiklerimse daha farklı daha çok hayranlık gibi çok büyük bir hayranlık.. Razz Razz içimi döktüm mübarek Laughing

bir kıpırtıyla başladı herşey
ufak bir gülümsemesi bagladı
melise kendisini
öyle sıcak öyle ictendeki
mavi gözlerinde kaybolduu sanki
bir dahada bitmedi bu aşk
bu sevgi
sonrA ronaldosu vardı
melisin
hayranlıkdı
ona besledigi
belki karizması
belki tüm mahareti
işte böyle melüsün kalbi
bölünmüş 2 ye
biri ronaldosu biri berki
özge özay
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
özge özay

Kadın

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 11:42 am

Ben de anlatiyim.
Barış'ı istiyorum.
Benim de Barış'a hissettiğim aşk gibi(aşk da olabilir tabi) Very Happy Ona böyle gün boyunca baksam doymam. Very Happy

cnm biraz daha anlat yetmez bu kadar ayrıntılı biraz yoksa böyle sine yazdım igrenc oldu
witchery lassie
AkTiF üYe
AkTiF üYe

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 18/08/08 Mesaj Sayısı : 192 Nerden :

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 3:06 pm

Bende İstiyorum ve bende anlatıyorum canım Akın Saatçi:Onu gördüğmde aklım başımdan gidiyor hatta akşam rüyamda çıkıyoruz gördüm ikimizi(ki benim gerçektende rüyalarım çıkar)Onu görünce heyecanlanıyorum hatta aıkda oldum sanırım ondan başkasını hayal edemiyrum hep aklımda o var heryerde onu görüyorum sanki yeterlimi?
ÖzlemBRŞ
En BüYüK bArIş FaNı
En BüYüK bArIş FaNı
ÖzlemBRŞ

Kadın

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 3:58 pm

Ben de biraz açiyim Smile

Barış'ı gördüğümde dünyayı unutuyorum.Geceleri inşallah rüyama girer diyip öyle uyuyorum.Her şeyden onu bana hatırlatan bi şey bulabiliyorum.Birisi Barış dediği anda heycanlanıyorum refleks oldu bu bende Very Happy

İnşallah açıklayabilmişimdir Rolling Eyes
hell in
YeNi ÜyE
YeNi ÜyE
hell in

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 19/08/08 Mesaj Sayısı : 83 Nerden : bilinmeyen bir yerden ..

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptyPaz Ağus. 24, 2008 9:55 pm

ben berk hakman için istiyorum onu çok seviyoorum bir başka o benim gözümde ayrı bir yeri var kalbimde nereye baksam onu görüyorum anlamadım ki ben bu ne ya aşk mı hayranlık mı?
melisberk
O BeNm DüNYaM rOnAlDoMm
O BeNm DüNYaM rOnAlDoMm
melisberk

Kadın

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptyPaz Ağus. 24, 2008 10:01 pm

ay benimki süper ötesi olmuş yaa canım çok sağol
witchery lassie
AkTiF üYe
AkTiF üYe

Kadın

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 5:15 pm

Bende istiyorum özgoş süpersin
Hande
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
Hande

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/08/08 Mesaj Sayısı : 21 Nerden :

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptySalı Ağus. 26, 2008 4:35 pm

Özge'cim zahmet olmazsa bir tane de ben istiyorum.Kiminle ilgili olacağını biliyorsun Wink
Hissettiklerim;
Tolgahan'ı görünce içim ısınıyor diyebilirim.Sıcacık gülümsemesi,gülünce çizgi gibi olan gözleriyle içimi neşeyle,mutlulukla kısacası huzurla dolduruyor.Ama bu hissettiklerim aşk değil sadece bir hayranlık,müptelalık.
İnşallah anlatabilmişimdir.
witchery lassie
AkTiF üYe
AkTiF üYe

Kadın

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptySalı Ağus. 26, 2008 4:48 pm

Ben Baştan Anlatıcam Özgecim;
Akını görünce içim bir hoş oluyor kpır kıpır derler ya aynen öyle onu saatlerce durup seyredebilcekişim gibi geliyor gözlerine baktığımda içim eriyor yani aşk gibi hem de beğeni gibi bişi ama onu çok beğendim ve onu sürekli düşündüğüm kesin insan aşık olduğu insanı düşünürü gibi geliyor yani sürekli olarak bende öyle hissediyorum ama elimde değil buna engel olamıyorum İnşallah anlatabilmişimdir canım bende bekliyorum önceden bana sözün var unutma Smile Smile
angel27
HaFtAnIn ÜyEsİ
HaFtAnIn ÜyEsİ
angel27

Kadın
Yaş : 43 Kayıt tarihi : 20/08/08 Mesaj Sayısı : 128 Nerden :

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptySalı Ağus. 26, 2008 5:06 pm

Beni biliyorsun Yasemin Ahmet Aşkına istiyorum tekrar
Onların aşkını anlatan bir şiir olsun
Bu aşk hakkında hissettiklerime gelince
Onların aşkına içim gidiyor
Ahmetle Yasemin aşkı gibisi yok bana göre...
Onları ve onların aşkını çok seviyorum bayılıyorum...
witchery lassie
AkTiF üYe
AkTiF üYe

Kadın

MesajKonu: Geri: özge özay şiirleri özge özay şiirleri EmptySalı Ağus. 26, 2008 5:08 pm

ya ablacım sıranı bekle daha ben varım ama

özge özay şiirleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası